אילן ופרח - אנחנו נותנים יותר... ! - הקמת גינות
הקמת גינות בצורה נכונה – תפיק את המיטב במינימום מאמץ

שנים רבות חלמתם על הגינה הפרטית שלכם – בין אם תמיד גדלתם בבית עם גינה או שמא אתם עכברי עיר ותיקים, אתם בודאי יודעים שאין כמו גינות נוי כפינות ירוקות ונעימות לעין, המאפשרות פינוק והנאה מהשקט, מהשלווה, וכן – גם מהפירות והירקות ששתלתם בהן.
בכדי שגינות יקנו הנאה לבעליהן לאורך זמן, נדרשים אלה להשקיע מחשבה בתהליך תכנון גינות נכון.
הקמת גינות בצורה נכונה תאפשר את מקסימום הרווחים מהן, תשמור על המראה שלהן, ותקל על התחזוקה השוטפת שלהן.
ברגע שכל הפרמטרים ילקחו בחשבון, כאשר הוכנה תוכנית נכונה ובוצע תכנון מדוקדק של השטח על כל חלקיו, תבוצע הקמת גינה בצורה מהירה וקלה, עד לקבלת התוצר הסופי אותו ראיתם בדמיונכם.


גינת תבלינים או עצי פרי ?

פיתוח גינות נוי מודרניות כולל שילוב אלמנטים ואיזורים שונים בגינה, כך שיענו על צרכים שונים של בני המשפחה, אולם לרוב מתבססים על הטרנדים העכשוויים בתחום. לדוגמא, כל הקמת גינות המבוצעת כיום, כוללת הטמעה של גינת תבלינים, המשמשת את חובבי הבישול שבמשפחה, עצי פרי שסבלנות וטיפול נכון יוכיחו שאין כמו טעם של פרי שנקטף בזה הרגע, ואולי אף גינת ירקות קטנה אורגנית.
פיתוח גינות נכון, המבוצע בידי אנשי מקצוע בתחום, יוכל לשלב פינות שונות בגינה ולאחד ביניהם בצורה נכונה.
יש לזכור, כי בעת הקמת גינה יש להשקיע גם בהקמת תשתית נכונה לגינה, מבחינת סוגי האדמה המהווים בסיס לצמחים, אופן השתילה, בחירת השתילים, הטמעה נכונה של מערכת השקיה – גם אם בעלי הגינה הם בעלי הבנה בתחום, מומלץ להשאיר בידי אנשי המקצוע את בניית התשתית הנכונה עבור הגינה, היות וזו במידה רבה תקבע את מראה הגינה, וכן את מידת השגשוג והפריחה שיושגו בה לאורך זמן.

הקמת גינות

זקוקים ליעוץ בתכנון והקמת גינה? מלאו פרטים או חייגו:
054-538-6571
phone6, phone, contact, telephone, support, call