מפלים ובריכות נוי בגינה - אילן ופרח

מפלים ובריכות נוי

בריכות נוי – למראה מושלם של הגינה

רגע לפני שמתחילים לבנות ברכות נוי, עוד בשלב תכנון גינה ולפני שמתחילים בבניית ברכות נוי יש כמה דברים שאנו בצוות "אילן ופרח" לוקחים בחשבון.
מיקום הבריכה: אנו משתדלים לבחור את מיקום הבריכה בצמוד לשתילים ולא מתחת לשיחים או לעצים, כיוון שאלה יגרמו ללכלוך במשך הזמן.
בד"כ מיקום הבריכה יהיה בצידי הגינה ולא במרכזה, וזאת על מנת להרחיק את מוקד הרעש שיבקע ממנה בעקבות זרימת המים או הצפרדעים שיתכן ויופיעו.
שקעי חשמל: כדי לאפשר פעילות תקינה וזורמת של משאבת המים, אנו משתדלים לבחור את המיקום קרוב ככל הניתן לשקע החשמלי על מנת להימנע מקידוח וחפירות מיותרות מתחת לאדמה, במידת הצורך גם את זה אנו עושים…
סוגי בריכות נוי: לאחר שאנו מתכננים את מיקום הבריכה ולאחר שהערכנו פחות או יותר את גודל הבריכה, אנו בוחרים את הסוג המתאים לכם ביותר.
סוג הבריכה קשור בתקציב אותו אנו מגדירים מראש, בעומק הבריכה ובשיקולים נוספים שמתפתחים במהלך תכנון הגינה.
השוני בין הבריכות תלוי בעיקר בסוג היציקה, בין אם היא מפלסטיק, מחמר, מבטון או מחומרים אחרים. חלק מהחומרים נחשבים עמידים יותר, וחלקם פחות.
בשנים האחרונות עושים שימוש נרחב בסוגים שונים של יריעות ציפוי, ששומרות על דופן הבריכה ומאפשרות שימושיות לאורך טווח ארוך במיוחד.

בריכות נוי – ציוד משלים

לאחר הנחת התשתית הבסיסית לבריכה אנו בוחרים את כל הציוד המשלים: צמחי המים, משאבות, מזרקות, קישוטים, חפצי נוי ואביזרים נוספים שמבליטים את בריכת הנוי שברשותכם ומעניקים לגינה הפרטית שלכם מראה של טבע אמיתי, ירוק וזורם.

בחברת אילן ופרח – תכנון קודם לכל.
תכנון גינה נכון חוסך בזמן עבודה ובהפתעות בזמן הקמת הגינה.
זקוקים ליעוץ בתכנון והקמת גינה? מלאו פרטים או חייגו:
054-538-6571
phone6, phone, contact, telephone, support, call